Poznejte Libochovice

Dorostenci FK Libochovice se probojovali do okresního přeboru

23. červenec 2014 | 21:26

Libochovice - Historického úspěchu ve fotbalu dosáhli dorostenci FK Libochovice v právě končící sezóně 2013/14. Mladé naděje pravidelně hrající I.A třídu Ústeckého kraje tuto soutěž vyhráli. Tím si hoši zajistili postup do Oblastního přeboru staršího dorostu.

Trénink libochovických fotbalistů. Foto: archiv MojeLibochovice.czTrénink libochovických fotbalistů. Foto: archiv MojeLibochovice.cz

"Důvodem tohoto velkého úspěchu je především výborná parta kluků, kteří táhnou za jeden provaz a stále chtějí být nejlepší. Také nesmíme zapomenout na poctivou práci trenérů V. Řezníčka, M. Henzla a J. Henzla, kteří věnovali spoustu svého volného času, aby klukům ukázali správný směr," říká Martin Henzl.

"V příští sezóně bychom rádi hráli důstojnou roli i v krajském přeboru. Trenéři počítají s doplněním týmu o mladé talentované borce, kteří nahradí starší hráče odcházející do kategorie dospělých," informuje Martin Henzl.

"Všichni jsme si mistrovskou sezónu náramně užili a už spřádáme plány na tu další. Rádi bychom se rozloučili a poděkovali odcházejícím klukům ročníku „95“ a popřáli jim mnoho dalších úspěchů mezi dospělými. Také jsme rádi za každé povzbuzování od našich skvělých fanoušků," dodává Martin Henzl.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Top zprávy

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

20/12 / Kultura / Libochovice - Srdečně zveme na tradiční akci - 24. prosince 2015 od 14.30 hodin na libochovickém náměstí zazní Koledy pod vánočním stromem v podání žesťového souboru.


V Libochovicích bude Mikulášování

V Libochovicích bude Mikulášování

30/11 / Kultura / Libochovice - Město Libochovice zve všechny děti a rodiče na Mikulášování. Koná se v neděli 6. prosince 2015 od 14. hodin.


Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

21/11 / Kultura / Libochovice - Velká kulturní událost. V Libochovicích v sobotu 28. listopadu 2015 od 13 hodin začínají adventní trhy v rámci slavnostního rozsvícení vánočního stromu.


Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

1/11 / Kultura / Libochovice - Bavič a moderátor Vláďa Hron přijede do Libochovic. Představení One man show se koná 17. listopadu 2015.Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLibochovice.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLibochovice.cz na Seznam.cz
MojeLibochovice.cz na Facebooku


Redakce MojeLibochovice.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!