Poznejte Libochovice

Ortopedické centrum v Libochovicích připravuje zahájení provozu

18. červenec 2014 | 21:06

Libochovice - V budově po bývalé střední škole na náměstí 5. května v Libochovicích zahájil provoz nové rehabilitační středisko. Dlouho nevyužívaná budova je opět zpřístupněna veřejnosti.

Ortopedické centrum sídlí v budově po bývalé střední škole. Foto: archiv MojeLibochovice.czOrtopedické centrum sídlí v budově po bývalé střední škole. Foto: archiv MojeLibochovice.cz

Vedle specializované ortopedické ambulance, vybavené nejmodernějšími vyšetřovacími a léčebnými metodami, zde bude v přímé návaznosti fungovat regenerační centrum s komplexním programem rehabilitačních a rekondičních procedur.

Další součástí bude centrum pohybových aktivit, kde bude vedle speciálních cvičebních metod pro děti s vadným držením těla a jinými pohybovými problémy probíhat program pro pacienty s kloubními potížemi a oslabením pohybového aparátu na základě doporučení lékaře.

"Dále nabídneme občanům Libochovic řadu volnočasových aktivit, které budeme přizpůsobovat přáním našich klientů. Pro maminky s dětmi od 0-6 let bude připraveno zázemí herny pro děti a fitness aerobní zóna pro maminky, která bude přístupná i všem zájemcům o kvalitní cvičení pod dohledem fitness instruktora," říká za Ortopedické centrum komplexní péče MUDr. Dalibor Ostřížek.

"Nebude chybět možnost zpracování individuálních cvičebních plánů, výživové poradenství, možnost konzultace s odborným specialistou v oboru ortopedie," dodal.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Top zprávy

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

20/12 / Kultura / Libochovice - Srdečně zveme na tradiční akci - 24. prosince 2015 od 14.30 hodin na libochovickém náměstí zazní Koledy pod vánočním stromem v podání žesťového souboru.


V Libochovicích bude Mikulášování

V Libochovicích bude Mikulášování

30/11 / Kultura / Libochovice - Město Libochovice zve všechny děti a rodiče na Mikulášování. Koná se v neděli 6. prosince 2015 od 14. hodin.


Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

21/11 / Kultura / Libochovice - Velká kulturní událost. V Libochovicích v sobotu 28. listopadu 2015 od 13 hodin začínají adventní trhy v rámci slavnostního rozsvícení vánočního stromu.


Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

1/11 / Kultura / Libochovice - Bavič a moderátor Vláďa Hron přijede do Libochovic. Představení One man show se koná 17. listopadu 2015.Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLibochovice.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLibochovice.cz na Seznam.cz
MojeLibochovice.cz na Facebooku


Redakce MojeLibochovice.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!