Poznejte Libochovice

Přes 100 nových pracovních míst bude v Lovosicích od jara 2015

18. únor 2015 | 01:52

Lovosice /VÍME PRVNÍ/ - Na Litoměřicku může nová firma, která si vybrala jednu z hal v lovosické průmysové zóně, výrazně snížit nezaměstnanost. Práci mohou získat i osoby se zdravotním postižením.

Zaměstnanci společnosti Fiege. Foto: archiv FiegeZaměstnanci společnosti Fiege. Foto: archiv Fiege

Přes 100 nových pracovních míst nabízí nový zaměstnavatel, který od 1. dubna 2015 zahájí činnost v průmyslovém a logistickém areálu v Průmyslové ulici v Lovosicích. Do města přichází logistická společnost Fiege s.r.o.

Připraveno je několik pracovních míst pro lidi se základním a středoškolským vzděláním. Zejména na pozicích administrátor/ka, skladový operátor/ka či vedoucí směny.

Činnost je zaměřená zejména na kontrolu kvality, správnosti a následné balení zboží (textil, obuv), spojená s vyskladněním a naskladněním. Firma bude mít dvousměnný provoz

Požadavky: pečlivost, manuální zručnost, pozornost k detailům, schopnost vykonávat rutinní (opakující se) činnosti, čistý trestní rejstřík. Pracovní poloha: ve stoje.

Firma nabízí: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolenou navíc, firemní společenské akce, zdravotní program. Mzda začíná od 14 tisíc korun.

Firma spolupracuje s lovosickým úřadem práce, který pořádá náborové akce. Kontaktovat lze: Simona Lešáková, personalistka, telefon: 724 887 389, email: simona.lesakova@fiege.com.

První náborové kolo se koná ve čtvrtek 19. února 2015 od 8.30 hodin na Úřadu práce v Litoměřicích, odpoledne na Úřadu práce v Lovosicích.

ČTĚTE:  EXKLUZIVNĚ. Japonská firma Fukoku míří do regionu. Víme, kde bude

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Top zprávy

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

20/12 / Kultura / Libochovice - Srdečně zveme na tradiční akci - 24. prosince 2015 od 14.30 hodin na libochovickém náměstí zazní Koledy pod vánočním stromem v podání žesťového souboru.


V Libochovicích bude Mikulášování

V Libochovicích bude Mikulášování

30/11 / Kultura / Libochovice - Město Libochovice zve všechny děti a rodiče na Mikulášování. Koná se v neděli 6. prosince 2015 od 14. hodin.


Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

21/11 / Kultura / Libochovice - Velká kulturní událost. V Libochovicích v sobotu 28. listopadu 2015 od 13 hodin začínají adventní trhy v rámci slavnostního rozsvícení vánočního stromu.


Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

1/11 / Kultura / Libochovice - Bavič a moderátor Vláďa Hron přijede do Libochovic. Představení One man show se koná 17. listopadu 2015.Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLibochovice.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLibochovice.cz na Seznam.cz
MojeLibochovice.cz na Facebooku


Redakce MojeLibochovice.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!