Poznejte Libochovice

Uzavírka mostu v Litoměřicích změní trasy autobusů. Dotkne se i Libochovicka

25. únor 2015 | 22:15

Litoměřicko - Změny v měziměstské krajské dopravě nekončí, naopak od 1. března 2015 některé linky doznají větších či menších změn. Ty se týkají zejména spojů do Litoměřic či Štětí.

Autobus. Foto: archiv MojeLibochovice.czAutobus. Foto: archiv MojeLibochovice.cz

"Na linkách v okolí Litoměřic, Štětí a Úštěku připravujeme technické změny jízdních řádů v souvislosti s plánovanou opravou a dlouhodobým uzavřením Tyršova mostu v Litoměřicích pro veškerou dopravu (spojnice Terezína s Litoměřicemi). Termín změn bude ovlivněn zahájením uzavírky - předpokládáme na přelomu března až dubna 2015," uvedla pro MojeLibochovice.cz mluvčí kraje Lucie Dosedělová.

"Ústecký kraj v tuto chvíli pracuje i na úpravě jízdních řádů na linkách v okolí Litoměřic, Štětí a Úštěku, kde chce reagovat na plánovanou uzavírku Tyršova mostu v Litoměřicích. Termín změn bude ovlivněn zahájením uzavírky, předpokládáme na přelomu března až dubna. I tuto změnu bude muset ještě projednat rada kraje," doplnila mluvčí kraje.

Změny nastávají u linek číslo: 637, 638, 646, 655, 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666, 672, 679, 681, 683, 684, 685, 703, 704, 706, 711.

Bližší informace o linkách, u kterých dojde od 1. března 2015 ke změně cestující najdou na webových stránkách www.dopravauk.cz. Na ostatních linkách v uvedených okresech se nic nemění a platí jízdní řád, který vešel v platnost 1. ledna 2015.

ČTĚTE:  Dopravu v severních Čechách čekají změny. Nejvíce na Litoměřicku a Děčínsku

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Top zprávy

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

20/12 / Kultura / Libochovice - Srdečně zveme na tradiční akci - 24. prosince 2015 od 14.30 hodin na libochovickém náměstí zazní Koledy pod vánočním stromem v podání žesťového souboru.


V Libochovicích bude Mikulášování

V Libochovicích bude Mikulášování

30/11 / Kultura / Libochovice - Město Libochovice zve všechny děti a rodiče na Mikulášování. Koná se v neděli 6. prosince 2015 od 14. hodin.


Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

21/11 / Kultura / Libochovice - Velká kulturní událost. V Libochovicích v sobotu 28. listopadu 2015 od 13 hodin začínají adventní trhy v rámci slavnostního rozsvícení vánočního stromu.


Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

1/11 / Kultura / Libochovice - Bavič a moderátor Vláďa Hron přijede do Libochovic. Představení One man show se koná 17. listopadu 2015.Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLibochovice.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLibochovice.cz na Seznam.cz
MojeLibochovice.cz na Facebooku


Redakce MojeLibochovice.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!