Poznejte Libochovice

Výluka na železnici. Mimo provoz trať v úseku Čížkovice - Libochovice

31. květen 2015 | 00:33

Libochovicko, Lovosicko - Mimo provoz bude železniční trať Lovosice - Postoloprty v úseku Čížkovice - Libochovice. A to od 1. do 4. června 2015.

Železniční trať u Libochovic. Foto: archiv MojeLitoměřicko.czŽelezniční trať u Libochovic. Foto: archiv MojeLitoměřicko.cz

Na trati 114 Lovosice - Postoloprty v úseku  Čížkovice - Libochovice Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) uzavře nepřetržitě  od 7.50 hodin dne 1. června 2015 do 17.00 hodin dne 3. června 2015 (pondělí až středa) traťovou kolej mezi stanicemi  Čížkovice a Libochovice.

Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Čížkovice až Libochovice a zpět (vlaky končící a výchozí na zastávce Libochovice město budou nahrazeny v úseku Čížkovice - Libochovice město a zpět) náhradní autobusovou dopravou.

Na trati 114 Lovosice - Postoloprty v úseku Lovosice - Čížkovice Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) uzavře dne 4. června 2015 (čtvrtek) v době od 7:55 hodin do 13:55 hodin traťovou kolej mezi stanicemi  Lovosice a Čížkovice.

Trať bude z důvodu výluky pro všechny vlaky zcela neprůjezdná. Z tohoto důvodu nahradí ČD, a.s. všechny vlaky jedoucí v době výluky v úseku Lovosice a Čížkovice a zpět náhradní autobusovou dopravou.

ČTĚTE: Na trati Lovosice - Libochovice bude výluka vlaků

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!


Top zprávy

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

Koledy pod vánočním stromem v Libochovicích

20/12 / Kultura / Libochovice - Srdečně zveme na tradiční akci - 24. prosince 2015 od 14.30 hodin na libochovickém náměstí zazní Koledy pod vánočním stromem v podání žesťového souboru.


V Libochovicích bude Mikulášování

V Libochovicích bude Mikulášování

30/11 / Kultura / Libochovice - Město Libochovice zve všechny děti a rodiče na Mikulášování. Koná se v neděli 6. prosince 2015 od 14. hodin.


Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

Rozsvícení vánočního stromu a adventní trhy v Libochovicích

21/11 / Kultura / Libochovice - Velká kulturní událost. V Libochovicích v sobotu 28. listopadu 2015 od 13 hodin začínají adventní trhy v rámci slavnostního rozsvícení vánočního stromu.


Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

Vláďa Hron a One man show je v Libochovicích v KS U Tři lip

1/11 / Kultura / Libochovice - Bavič a moderátor Vláďa Hron přijede do Libochovic. Představení One man show se koná 17. listopadu 2015.Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.

Chyba: Nepodařilo se načíst zdroj.SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeLibochovice.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeLibochovice.cz na Seznam.cz
MojeLibochovice.cz na Facebooku


Redakce MojeLibochovice.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!